ženy Canada Goose Expedition Parka šedá Cena

V minulých rokoch to ponúklo inovatívne a moderné programovanie, ako sekery hádzanie, hvězdářství a ľadu na bicykli. FortWhyte živý takisto silne podporuje aktívne a trvalo udržateľný život a stane sa staršie miestom pre športovcov z celej Kanady v lete roku 2017.

Fabro motivácia zapojiť do úsilia ochrany pred pol storočím prišiel z jeho vlastnej skúsenosti ako kačica lovci a chcú, aby zabezpečili jeho vnúčatá by mohla mať rovnaký vzťah k prírode.

'žasol som nad tým sme mali toľko odmenu. Mali sme nebo plné kačíc a husí a krajine plnej prérijních kurčiat a príroda sám bol tak láskavý k nám, a my sme dúfali, že by boli asi navždy,' Fabro povedal.

Ohliadnutie za prvých dní Fort Whyte, zakladajúci člen Sam Fabro hovorí, že on nemohol predvídať spôsob, akým technológie a rast v tvare park.

Kým mandát FortWhyte živý upozorniť na vzájomnú závislosť človeka a prírody zostáva, CEO a prezident Bill Elliott hovorí, že tam bolo veľa zmien do centra za posledných 50 rokov.

'Len si to, čo Lafarge prispel k ekonomike, pretože to začalo hĺbenie tieto jamy v roku 1912,' uviedol Elliott. 'Práca, prosperity, a dokonca aj rekreačné kopa kúpanie bez plaviek a Wiener pečienka.'

FortWhyte Živý sa zdá byť na pokraji významných zmien ako v programovaní a infraštruktúry, pretože dosiahne 50 rokov značku. Elliott tvrdí, že FortWhyte Živý musí byť priekopnícky sila v udržateľnosti životného prostredia vo Winnipegu.

'To je obrovská zmena od toho, čo sme boli predtým. Naše programy začalo ako vtáky a včely, kvety a stromy. Bolo to základné prírodnej histórie a školské výlety, ale teraz sme robil v lese, máme preteky tu, máme 2017 Kanada hry miesto pre horskú cyklistiku, 'uviedol Elliott.

Dedičstvo FortWhyte nažive, je tiež jedným z ochrany a rekultivácia a možno opísať ako otáčanie 'prasnice ucho do hodvábneho peňaženky,' povedal Elliot.

'Myslím, že veľa ľudí, ktorí stále majú mylnú predstavu o Fort Whyte,' uviedol Elliott v dreve obložené kancelárie v interpretačné centra. 'Nazval som to nový Fort Whyte, ale to bolo takto za pár desiatok rokov, ale ľudia stále ešte zakorenené v ich mysliach, že Fort Whyte je len príroda centrum a úkryt voľne žijúcich živočíchov, ktorý vychádza v ústrety predovšetkým školákom, a my oveľa viac než to. '

Dnes FortWhyte živý (1961 McCreary Rd.) pokrýva 630 akrov a stojí ako model pre starostlivosť o životné prostredie a vzdelávanie. V stredu oslavuje 50. výročie pôsobenia na Deň Zeme, Slnka, 24. apríla celý deň akcie budú zahŕňať živú zábavu, Bannock pečienka, interpretačné túry a prvý 50 ľudí prísť na bicykli dostane zdarma rodinného členstva.

'My oddeliť od životného prostredia a pôdy, ktoré nás podporujú,' uviedol Elliott. 'Sme mostom medzi týmito dvoma. Snažíme sa rozšíriť ten most a znížiť jej sklon sa čo najviac k tomuto druhu mestskej sme sa stali.'

Fabro dúfa Fort Whyte budú udržiavané v vedeckým spôsobom po mnoho rokov prísť a verí, že jej dedičstva môže súperiť najlepšie parky v Manitobe a po celej Severnej Amerike.

'Čas sa vyvinula a preukázané, že (Fort Whyte) bolo potrebné, a my sme radi, že to bol úspešný a najväčšia vec, ktorá ma napadá, je skutočnosť, že malé rodiny sú schopní si to užiť,' povedal.

'Čo odlišuje FortWhyte živý rozdiel je, že využil silne industrializovaný mieste a úplne konvertovaný do tejto nádhernej vonkajším rekreačnom stredisku ženy Canada Goose Expedition Parka šedá Cena a sociálneho podnikania,' povedal. 'Je to miesto, omladiť svoju dušu.'

Nature Conserve pokračuje prekvitať

FortWhyte živý prešla obrovskou expanziu, uviedol Elliott. Má sedem kilometrov pešiu turistiku, cyklistiku a interpretačných chodníkov, je domov pre rôznorodú populáciu zvierat, je pripojený k TransCanada Trail, a začal pohyb do sociálneho podnikania s FortWhyte Farms.

Povaha zaváranina je v súčasnej dobe hľadá na vybudovanie fotovoltaickej farmy, ktorá bude produkovať energiu pre centrá, ale tiež pôsobiť ako 'trhová plodina' cez predaj svoje sily späť do siete, sa pripravuje na preteky 120.000 bielych smreky tento rok na jeseň as súčasťou osláv 50. výročia, a je tiež pri pohľade na vývoj Manitoba prvý lesný školu pre študentov pre škôl.

'Ty reflektovať posledných 50 rokov, aby zhodnotila aktuálnu situáciu, ale potom to naša zodpovednosť a výsadu pozerať dopredu,' povedal. 'Môžeme urobiť oveľa, oveľa viac spoločenstvo 700.000 plus občanov a všetkých Manitobans.'

'Začali sme veľmi skromného spôsobom,' povedal Fabro, 95. 'Bol som prvý predseda a čo zakladateľ a to bol jednoduchý prístup k niečo o životné prostredie, a to bolo to. Nemali sme žiadne skutočné dlhodobých plánov tam, kde sme dnes.'