Fish and Wildlife Service povedal, že by aj naďalej moratórium na lov bernikla tento rok v celom Atlantickom Flyway, zatiaľ čo Mississippi a stredné Flyway štáty môžu zvoliť až 70 dní ročných obdobiach.

Dôvodom Atlantic Flyway je uzavretá pre Canada husí je skutočnosť, že migrujúci populácie na východe je nebezpečne nízka, a zákaz lovu je považovaná za najlepší spôsob, ako pomáhať pri opätovnom zaplnení.

viac ako desiatimi rokmi, Mississippi Flyway bola sužovaná rýchlo klesajúcich populácií svojich migračných Kanada husi. Tento rok limit tri taška je to možné.

Takže, možno populácia Atlantic Flyway taky, bude znovu aj za niekoľko rokov opäť Kanada hus lov v Marylande bude viac než sezóne septembra pre rezidentov husí.

Middle Chesapeake Bay: chyť a pusť Rockfish akciu môže byť najspoľahlivejšie rybolov, ale tiež je obdobie, kedy vysoké teploty vody vyvolať vysokú úmrtnosť v dôsledku hákovanie. teplota vody v horných 70s. Dobrý croaker rybolov James Island, False prielivu, žehličky, Bóje 12 a 12A v CHOPTANK a na dropoffs Black Walnut Point. Spot sa zdajú byť pohybujúce sa na sever v slanší vodách pozdĺž východného pobrežia, sa správami o úlovkoch do východnej Bay.

Počas prieskumu z hniezdisk Quebec začiatkom tohto roka, Harvey povedal, biológovia poznamenal, 'podstatné zvýšenie' počtu párov vtákov.

Kent a kráľovnej Anny kraja sú uzavreté. Láska Point oblasť je najlepšou voľbou.

V krajoch západne od I 95, dáta sezóne sú 03.9.25.

Kým počet obyvateľov Atlantic spadol z 955,000 v roku 1980 81 k 569,000 v roku 1992 1993 obyvateľov Mississippi údolia rástla od minima 251,000 v roku 1981 1982, aby vysoká asi 1,2 milióna v roku 1989 1990.

Ocean City: Pobrežná, pomer brankár platýz rastie, ale celkové počty sa zdajú byť klesá. Dobré oblasti sú mimo obchodného prístavu a na juh za Assateague Island. V oblasti Route 90 mostíka, sýček a mieste. Móla na vstupe boli našlo cestu pstruha od 1 do 3 libier, malé bluefish a Rockfish, zatiaľ čo Triggerfish a niekoľko tautoga sa pristihnutí od móla. Malé Rockfish a malé pstruh obyčajný v príboji., ,, Offshore, veľa tuniaka akcie pre lov tuniakov, ale rybári sú obmedzené na chyť a pusť, pretože National Marine Fisheries Service uzavrel tuniaka rybárčenie od Delaware na juh.

Tohtoročné termíny pre husi rezidentmi sú 03.9.14 v Anne Arundel, Calvert, Caroline, Cecil, Charles, Dorchester, Harford, St. Mary, Somerset, Talbot, Wicomico, Worcester a časti Prince George, Howard a Baltimore kraja ženy Canada Goose Hybridge Lite Sako Biela Slovakia na východ Aj 95.

Dolné Chesapeake Bay: platesa, pstruh, sýček, spot, ropušnice, Bluefish a niektoré španielskej makrely sú všetky možnosti. Najlepšie umiestnenie pre pstruha až 18 palcov boli blate vedie Kedges Straits, Hooper Island Straits, kukuričnom poli Harbor a Tanger zvuku. Spot a sýček sú zmiešané s pstruha na mnohých miestach.

ženy Canada Goose Hybridge Lite Sako Biela Slovakia

sladkovodné rieky a nádrže: Deep Creek Lake pokračuje vo svojom behu vynikajúcej Bluegill rybárčenie, dážďoviek uloviť v 4 až 6 stôp vody okolo doky, móla a breh kefa funguje dobre., ,, Liberty nádrž, v oblasti blízko Route 26. mosta, má dobrú basovú pruhované akciu na driftoval shiners lovený blízko skalnatých miestach. Dobrý crappie rybolov pozdĺž pobrežia štruktúry a mostných pilierov., ,, Prípravky boli funguje dobre pre basu v PrettyBoy, kde školy Ostriež morský sa zdajú byť viac koncentrovaná., ,, Horná Potomac rieka bola vysoká opäť začiatkom tohto týždňa. Teplota vody pri Williamsport bolo 73 stupňov, ale najlepšie Smallmouth rybolov bol v tejto oblasti Hancock., ,, Loch Raven, dobrú bass rybolovu okolo burín lôžok medzi vedenia a Warren cestného mosta, perie Island a Peerce Cove. Ostriež morský suspendovaný v hlavnom kanáli.

, že existuje viac párov na hniezdisk, Harvey povedal, pravdepodobne znamená moratórium 'pripustil ďalšie chovné pary z minulého roka sa vrátiť do hniezdisk a dovolil viac mladší vtáky k dosiahnutiu chovného veku.'

Podľa William Harvey, riaditeľ marylandskom sťahovavého vtáka programu, populácia Atlantic Flyway ťažila od začatia poľovnícke moratória v minulej sezóne.

A ak prísne obmedzenia na love sú akýkoľvek náznak toho, čo by mohlo čakajú na Marylande a ďalších 12 Atlantic Flyway štátov, potom snáď nedávnu minulosť v Mississippi Flyway ponúka pohľad našej budúcnosti.

Prílivu Potomac River: Pre Largemouth basa rybárov, najlepšie stávky sú Washington Channel off Fort McNair, štrkoviská na Maryland strane blízkosti Wilson Bridge, Pomonkey Creek, horné Mattawoman Creek a Chopawamsic Creek. Nedávne dažde majú rieka zakalená, ale malo by to jasné, cez víkend.

Podľa USFWS správ, Mississippi Valley populácie Kanada husí, ktoré hniezdia predovšetkým na západnej strane James Bay v Ontariu, rastie tempom zhruba sedem percent ročne za desať rokov.

Susquehanna: Crankbaits odpracovaných okolo ostrovov a skalné východmi urobil dobre pre smallmouth basy až 18 palcov. Sumec do 12 libier na kuracou pečeňou alebo mušle návnad.

Moratórium môže ukázať ako najlepší strelec pre Kanadu husí