Mountie ktorého zbraň bola odcudzená a použitá v streľbe zo dospievajúci Winnipeg vlani na jeseň nebude účtovaný.

RCMP zbraň použiť pri robení Calli Vanderaa bol bezpečne uložené, Mountie povie nadriadeným

ženy Canada Goose Hybridge Lite Tielko čerň Slovakia

SubscriptionsGo k Odbery Centra pre správu vašich: Prihlásiť outlog zo svojho účtu CBC.

Winnipeg polícia servis Hlavné Zločiny Unit vyšetrovala okolnosti krádeže strelnú zbraň a fotografovanie, a nezávislé vyšetrovanie jednotka Manitoba monitorovaná, aby vyšetrovanie. Manitoba Justice potom preskúmala prípad a nie je stanovený 'trestné konanie neboli podporené, a ako taký Poplatky budú položené proti členovi RCMP,' Winnipeg oznámila polícia.

Bola prevezená do nemocnice v kritickom stave a jej stav zlepšil neskôr.

Vanderaa bol vo vozidle v čase, keď s priateľmi argument vypukol medzi iným cestujúceho a dvoch mužov mimo vozidla, z ktorých jeden výstrel Vanderaa s tým, čo sa ukázalo byť RCMP vydal zbraň.

Calli Vanderaa, ktorý bol zastrelený pištoľou ukradnuté z voľno kanadská jazdná polícia dôstojníka vozidla vlani na jeseň, a jej otec, Corey, žaloval RCMP, dôstojník, ktorého zbraň bola a generálny prokurátor Kanady v súdnom konaní podanej vo februári. Calli, je znázornené ju v nemocnici, je teraz späť domov. ženy Canada Goose Hybridge Lite Tielko čerň Slovakia (Dodávané foto)

Kľúče od vozidla boli ukradnuté z jeho domu, zatiaľ čo on a jeho rodina spala a slúži k prístupu k pištoli, výpis z seržanta povedal.

ten istý večer, Winnipeg polícia dostal správu od RCMP o tom, zbraň patriaci k jednému z jeho seržantov bolo ukradnuté. Zbraň bola údajne ukradnutý z voľno dôstojník krížnika, ktorý bol zaparkovaný u neho doma, v noci pred streľbou.

0 Likes0 Komentáre

Winnipeg policajný Konšt. Rob Carver povedal novinárom na tlačovej konferencii v utorok, že vyšetrovatelia nezistil dôvod na nabíjanie dôstojník s nevhodným skladovaním zbraň.

CBC UserYou v súčasnosti:

Dostupnosť LinksSkip na CBC prístupnosti pageCBC Člen

Mountie nebudú účtované v streľbe zo dospievajúci s ukradnutým RCMP pištoľou

Dvaja podozriví samce boli zadržaní pri natáčaní vlani na jeseň. Jeden podozrivý 22 rokov Winnipeg muž bol obvinený z dvoch počtov pokusu o vraždu, množstvo zbraní súvisiace trestné činy, krádeže pod $ 5,000 neplechu pod $ 5,000.

My ProfileLog Out

Calli Vanderaa, potom 16, bol výstrel v hornej časti tela z 24. októbra 2015, v Windsor Park v Autumnwood Drive a Winakwa Road.