ženy Canada Goose Solaris Parka čerň Shop

(kredit: Palm Springs Aerial Tramway)

Lake Arrowhead okamžite vás stavia do vianočná atmosféra v dobe zimného času so svojimi prosperujúce lyžiarskych areálov a jej zábavu plnené alpskej zoologickej záhrade. Ten, formálne nazvaný Big Bear Alpine Zoo v Moonridge, je nutnosťou pre všetkých milovníkov zvierat, ktorí sa starajú o obnovu úsilie a miestnych tvorov, ktorí sa potulujú túto časť južnej Kalifornii. Čo sa týka zasnežených činnosti, zamieriť Rim Nordic Ski Area, kde upravovaná trasa systém sa postará o všetky športové úrovne druhu lyžovanie. Lake Arrowhead je jedinou bežecké lyžiarske oblasti v južnej Kalifornii.

(Kredit: Ken Bohn / Getty Images)

Stretnutie s gorily, orangutany, bonobo a slony v ich vlastnej stanovište na deň stojí za jazdy na juh do severnej San Diego kraj. Ale San Diego Zoo Safari park v Escondido berie túto koncepciu ešte o krok ďalej tým, že v skutočnosti ženy Canada Goose Solaris Parka čerň Shop umožňuje, aby sa mieša s týmito veľkými zvieratami a mnoho ďalších zblízka a osobne. Podľa toho, ktorý safari zvolíte, že zvieratá na pohľad líšia, ale pre maximálnu týčiace sa ako orol, vyberte Flightline Safari. Táto Zippy skúsenosť vás zavedie tak vysoko ako 160 stôp nad pláně na mieste, jelene a nosorožca pre pohľad očí vtáka. Angelenos budú môcť lyžovať alebo nastúpiť svoju cestu dole Big Bear časti San Bernardino hory za každého počasia vďaka pravdepodobne najlepšie snehové stroje na výrobu v podniku. Nielen že je to sneh vyrobený rýchlo a podľa potreby na úrovni Snow Summit a Bear Mountain, ale to je tiež považovaný za kvalitný prášok, a to ako zrelé podmienky aj pre tie vyberavý športovcov. A vrchné oblečenie je často nepovinný, keď sa objavíš v Big Bear možnosť, pretože vzduch je zvyčajne veľmi mierne.

dychtění kŕmiť žirafu alebo dva? Hlava pre Zoo Santa Barbara za privilégium držať svoj krk odovzdať niečo na zub k týmto vytáhl zver, zatiaľ čo v rovnakom čase dostať šancu vidieť a dozvedieť sa o niektorých 500 zvierat na 30 akrov prime nehnuteľností len pár hodiny severne od Los Angeles. To znamená, že ak Barnyard kamaráti sú viac váš štýl, vedúca k zvláštnej oblasti, kde sú ovce chránené a kde vyzývajú, aby rozdávať peliet, ktoré boli špeciálne formulované pre tieto vlnená zver. Zatiaľ čo na mieste zvážiť koncepciu jazda vlakom San Barbara Zoo, ktorý berie na parametri tohto živého mieste, v ktorom levy a tigre a medvede zavolať domov.

Hoci Mesto anjelov Nemá mať poriadne snehové dni, ako sú ľudia, ktorí žijú v chladnejších klimatických stretávajú, niekedy jeden deň mať na pamäti, je vyžadovaná v zimných mesiacoch. Premýšľajte o tom, že nejaký čas voľno, aby si aspoň jeden z húf možností, ktoré južnej Kalifornie má ponúknuť tento mesiac alebo budúci, a to napriek skvelé počasie sa tešíme v našej krku lesa po celý rok. Že urobil s celou, vlastné menovaný deň voľna k dispozícii v zimných mesiacoch, vyberať nielen k návšteve sneh, ale aj niektoré ďalšie šikovný útek spoty okruhu okolo dvoch hodín od Los Angeles. Pozrime sa na nasledujúce päť možností.

V blízkosti Los Angeles CBS Los Angeles

Súvisiace: najlepších miest pre dážď zariadenia v Los Angeles

Palm Springs sa zdá podivné miesto na výber, ak ste hľadali biele veci. Napriek tomu robiť hlavu, aby tento doslovný hot spot o šancu prejsť všetkými terény na to, čo je účtované ako svet najväčší rotujúce električke. Je tento druh dopravy, ktorý vás zavedie hore, hore a preč asi 8,500 stôp od púšte na zasneženej divov známy ako Mt. San Jacinto State Park. Kedysi tam, vyberte si z behu na lyžiach sa trmácať spolu na snežniciach, aby schmatol koktail v pozore Lounge, kde bude tuhý pitie prinesú vám dokonca vyššia ako už ste. Vy si môžete zakúpiť vstupenky on-line ušetriť ťažkostí Pritom keď sa dostanete do Palm Springs, takže máte viac času počas dňa preč naozaj užiť prvky v hornej časti Palm Springs lanovka.