V určitom okamihu, musím zažmurkal a to uniklo, ale Liam Neeson je náhle jedným z najspoľahlivejších akčných hviezd v biz: pohodový, zrelý, intenzívny, naozaj, ale naozaj vysoký, a prijať to, že Seagal smiešne dobrý herec. V skutočnosti oveľa lepšie ako to, čo jeho najnovší biele koleno rádoby thriller zaslúži.

Po príchode na svojom nóbl hoteli, Neeson zistí, že omylom nechal kufrík pasov a všetko, na letisku. Takže v panike, bez oznámenia svojho manžela, ktorý je odbavenie na recepcii, skočí do taxíka v snahe získať späť svoj majetok.

Neznámy je pojem dobrý chlap šialene bojovať do kopca odhaliť, čo sa stalo s jeho identitou, ktorá robí pre ľahké háku pre divákov.

Pre režiséra Jaume Collet-Serra (sirota), úlohou je blízko bez námahy, vzhľadom k herec sila jeho vedenie. Je pravda, že Jones znovu definuje nevýrazné, ale aspoň Diane Kruger, ktorý hrá bosniansky kabínou vodiča (áno, to cab) robí väčšinu svojho nosného jog.

Neeson je herca akčný hrdina

Kde Neznámy spriada mimo kurz je vo svojej parcele štruktúre. Rampa up je celkom šikovný; rozkladanie detailov, je však predvídateľný. Jejda, tam zase to slovo.

Baby Canada Goose Elijah Bomber červená Cena

Teraz Unknown ISN strašné, to len že áno čerstvé.

Krátky napriek tomu bohatý kabína jazda neskôr, jeho taxi sa vrhá do ľadovej rieky, keď zaváňa hlavu pri havárii, a prebudí štyri dni neskôr nie si pamätať nič moc. Krútenie je, že nikto ho pamätá jeden.

Nikdy, nikdy, v ľubovoľnom mieste, má film pocit originál. Z tohto dôvodu je celkom predvídateľný jazda. A v tomto konkrétnom ihrisku, predvídateľné ISN dobre.

niektorých momentoch, je to pocit, ako by ste sledoval Agent bez minulosti (aj keď, aby sme boli spravodliví, musíme si pridajú dobré nohy a pol až hrdinu), zatiaľ čo na iných miestach, mohol by si prisahať, že s takým známym vibrácie tempa a celkovú náladu, to je rozšírenie Neeson prekvapenie 2008 hit, prijatá.

v neznámom, Neeson hrá americký vedec Baby Canada Goose Elijah Bomber červená Cena na ceste k medzinárodnej bio-tech konferencii v Berlíne so svojou ženou, ktorú hrá January Jones (Mad Men).