SubscriptionsGo k Odbery Centra pre správu vašich: Prihlásiť outlog zo svojho účtu CBC.

Oni ťahaný 81 73 ísť do štvrtej, ale tím Toronto, ktorá bola tak silná dole úsek po celú sezónu vytiahol do piatich na koši Lowry s 7:20 hrať.

Bol to okamih, ktorý povedal, objemy o tomto mladom Raptors družstvá: neočakávaného rekordný sezónu a ich vzrušujúce prejsť play-off, a väzbami, ktoré postavených pozdĺž cesty.

'Hra bola mi dostať loptu, ale odviedli dobrú prácu ma odchytu a nedostal som, že rozstrieľali, že som chcel vystúpiť,' povedal Lowry.

jeden bod hra bola montáž bodkou za sezónu dlhom boji medzi týmito dvoma tímami. Celkové skóre Baby Canada Goose Elijah Bomber Modrá Topás Bazar boli totožné 1070 1070 viac ako 10 stretnutiach.

Napriek tomu to bola srdcervúce končí na sezónu, ktorá začala s nízkym očakávaním, ale skončil s takými veľkými nádejami, pozoruhodný obrat prichádza po tom, čo obchod sedem hráčov v decembri, ktorý poslal Rudy Gay do Sacramenta. Raptors pokračoval zaznamenať franchisovú vysoké 48 výhier, vyhlásiť titul Atlantic Division a získať semená č.3 na východe.

CBC UserYou v súčasnosti:

Dostupnosť LinksSkip na CBC prístupnosti pageCBC Člen

'Som hrdý na našich chalanov,' povedal tréner Raptors Duane Casey neskôr. 'Nikto im dal šancu snehová guľa v viete, kde byť. Každá hra [v sérii], mladý hráč rástla a niečo naučil.

'To je môj muž,' povedal Lowry z DeRozan. 'On povedal:' Ak je niekto berie ten výstrel, žijem a umieranie s vami prijatie takého výstrel, alebo sa snaží, aby sa pokúsili dostať, že vystreliť. ' Bol to skvelý bratské chvíle. '

Lowry išiel na kôš za košom na zníženie deficitu do bodu, ale Shaun Livingston vyrobené dva trestné hody dať Brooklyn zálohovať troma s 13 sekúnd hrať. Ross odpovedal s košom, a potom ukradol vyráža Livingston so šiestimi sekúnd pred koncom.

Lowry, ktorý viedol Raptors s 28 bodmi nedeľu, práve blokované na strelou k bzučiaka, dávať Brooklyn Nets na 104 103 Game 7 víťazstiev a končí dravcov 'prvé playoff beh v šiestich sezónach.

s fanúšikmi na nohách pre konečné pár minút vľavo, Raptors držal nohu na pedál a to bol trojbodový hru s 22 sekúnd pred koncom.

Amir Johnson mal playoff vysoký 20 bodov a 10 doskokov pred znečistenia z hry s 7:53 hrať. DeRozan pridal 18 bodov pre Raptors, ktorí dúfajú, že sa druhé kolo play-off pre práve druhýkrát sa v tejto sérii v 19 ročnej histórii. Patrick Patterson skončil s 16 bodmi, zatiaľ čo Terrence Ross mal 11.

Sieťky na odstránenie Raptors v hre 7

DEMAR DeRozan naklonil Kyle Lowry po konečnom bzučiak do konca sezóny Toronto Raptors 'Lowry s ktorým sa rozrušený na podlahe, jeho tvár do dlaní. DeRozan bol nad ním, hovoriť s naliehavosťou.

'Táto skupina má veľa vecí pred sebou, veľa basketbalu pred nimi. Táto organizácia je vo veľkom mieste. Sú to bude dobré.'

Baby Canada Goose Elijah Bomber Modrá Topás Bazar

Fanúšikovia pozdrav Raptors napriek Game 7 stratou

'Je to určite ťažké, aby túto stratu, ale mali sme sakramentsky boj, človeče,' povedal DeRozan, držal svoju malú dcérku Diar, oblečený v malej číslo 10 dres s veľkou červenou mašľou vo vlasoch. 'Nikto nás vybral, aby sa to tak ďaleko, vyhrať tieto mnoho hier.'

0 Likes0 Komentáre

My ProfileLog Out

Toronto, v zúfalej snahe udržať jej sezóna deje, hral ako by to bolo cítiť tlak na veľkú časť popoludní koncové až o 12 bodov v tretej štvrtine v prednej časti Air Canada Centre davu, ktorý bol hladný po sérii play-off vyhrať ,