Ale som spokojný označiť plynutia času a prsteň v tisícročí s výškových reproduktorov a twitterers na mojom spevu vtákov hodiny. Páči sa mi predstava, že som stále útulnejší s prírodou, bez toho aby museli opustiť svoju mesto kuchyňu.

Môj čas je 'pípanie'

Dokonca aj môj manžel, mesto pršiplášť v srdci, sa zahrieva na penice a favorizuje sám trochu Ptáčník. Prišiel domov z kníhkupectva so sprievodcom pole pre vtáky pod svoje ochranné krídla. A keď sa niečo ZZT ZZT ZZT v kuchyni, usmial sa a vyzeral úplne samoľúbo.

som spal dnes. Bolo to 10 minút po slučková sýkorka, než som sa sťahoval do kuchyne.

'Nehovor mi pozvať späť, kým je čas pre labutí,' povedala ponuro.

Canada Goose Hybridge Lite Jacket Lacný

Spev vtákov hodiny sú len špičkou hovoriacich telegrafov. Jedným z katalógu zásielkového ponúka Howlin 'Wolf hodiny za $ 19.95 amerických. Hospodárske zviera hodiny majú ošípané, kravy a ďalšie zvieratká na bľakot a Bray hodinu. Milovníci psov sa zblázniť za štekajúceho psa hodiny s 12 pekných druhy. A nezabudnite na svoj náprotivok, centrum záhrade mňoukajícího mačka hodiny.

Nie som žiadny ornitológ ešte, ale musím chváliť trochu. Ak som niekedy turistiku v lese a počuje chumáčovými Sýkorka, zaručujem vám, ja teraz viem, že je to desať hodín.

Tí z nás, ktorí žijú na plný úväzok v hniezde sa začínajú prispôsobovať, a dokonca užiť priateľské wheets, píšťalky a chirrups. V skutočnosti som sa rozhodol, že vtáky sú perfektné domáce zvieratá. Žiadne špinavé vtáčie klietky, nie kŕmenie, nie pĺznutie. Oni zvýšiť hluk len 24 minút denne.

Ukázal som na hodiny. Pamäťové rozpätia sú krátke, ale kratšie ako jedna hodina. Keď sa Kanada hus zatrúbil, ona trepotali zo svojho kresla znova.

Ale ja sa rýchlo učí.

Bolo nevyhnutné, Canada Goose Hybridge Lite Jacket Lacný aby hodiny začnú interakciu s nami. 'Interactive' je výnosný modus operandi neživých produktov dnes. Furbys odvrávať. Písacie perá Yak Bak. K dispozícii je aj hovoriť stupnica oznámiť svoju váhu ako všetky body bulletine.

Kamarát mi dal spev vtákov hodiny, ten zorganizovala Národná Audubon Society. Oni nie sú jediným outfit čo je, samozrejme, ale ich penice pochváliť osvedčenie o pravosti, čo je dôležité, keď ste povaha nevedia nič ako ja. S týmito $ 6,95 knockoffs, mohol by som dostať kriket maskujúce sa ako dom Wren a nebude poznať rozdiel.

Ak výrobok nemôže vyjsť v ústrety a komunikovať s vami, potom je to nestojí za počítačový čip to tlačiť.

moseyed som do mikrovlnnej rúry a stlačil gombík dverí. 'Zatvoriť. Je to spev wiener. Čas na večeru.'

Canada Goose Hybridge Lite Jacket Lacný

'Nechaj ma hádať,' povedal a zavrel oči, aby nemohol podvádzať. 'Je to čierna limitovaný chickadee,' povedal zakokrhal.