Dnes v noci s nízkym bude 16 alebo 17, s možnosťou hmlových náplasťou.

Montreal dnes ráno

Mládež Canada Goose Expedition Parka Bobule Lacný

Leto Mládež Canada Goose Expedition Parka Bobule Lacný je oficiálne cez MPS ako poslanecká snemovňa v Ottawe sa vracia z výklenku. Ale poslanci mali plné ruky práce tento rok v lete, rozdávať šeky na takmer 8 miliárd $. Pre porovnanie, Harper konzervatívcov, v lete po ich 2011 väčšina výhra, distribuovaných šekov v hodnote kombinovanej 3,8 miliardy $. Čísla pochádzajú z exkluzívneho databázy spravované Národným Post jednotlivých výdavkových oznámenia zo strany federálnej vlády od všeobecných voľbách 2008, píše Postmedia News. Kliknutím tu si môžete prečítať celý príbeh. Medzitým premiér Justin Trudeau bude chýbať dnešné zasadnutie v Ottawe keď sa zúčastňuje 71. zasadnutí Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov.

ellazh Mitch Garber, výkonný riaditeľ Caesars Acquisition Company, bude hovoriť s kanadským klubom Montreal o dôležitosti podnikania, fúzie akvizície a rast v Quebecu, napoludnie hoteli Hyatt Regency. Podľa Wikipédie, sa hovorí, že byť súčasťou majetkovej skupiny sa snažia priviesť Exposé späť do Montrealu. Bude mať čo povedať o tom dnes?

A víťazom sa stáva: Polaris Music Prize budú odovzdané dnes na slávnostnom v Toronte. Je udeľovaná za najlepší plnej dĺžky kanadský album založené na umeleckej hodnoty, a víťaz zdvihne $ 50,000. Dievčatá, Half zadarmo; White Lung, Paradise.

23 alebo 26? Buď jeden z týchto predpovedaných teplôt Prvý z Kanady prostredia, druhý z meteorologické sieti znie celkom dobre, ako sa vydáme do niekoľkých posledných dňoch oficiálneho lete. Oba meteorologickej služby súhlasí s tým, že bude jasno dnes ráno s prestávkami slnečné, nasledovaný zmesou slnka a mraky popoludní. Humidex bude 28.

minister životného prostredia Catherine McKenna bude poskytovať úvodné slovo pri panelovej diskusii, na ktorom z piatich druhov vtákov v krajine by mal byť zvolený ako národný vták: Loon, snežná sova, Sojka šedá, Kanada husí alebo čierne limitovaný chickadee. Na Kanadské múzeum prírody v Ottawe. Týchto päť panelistov sú Steven Cena, prezident Bird Studies Canada; David Bird, emeritný profesor biológie prírody, McGill University; Shirley Ida Williams, emeritný profesor z pôvodných štúdií, Trent University; George Elliott Clarke, parlamentné dvorný básnik; a Alex MacDonald, senior manažér konzervácie, Nature Canada. Debata bude moderovať dobrodruh a televízny moderátor George Kourounis.