Federálne dokumenty ukazujú len 166.320 $ skutočne odišiel do rodín v každom z posledných dvoch daňových rokov menej ako jedno percento z 20 miliónov $ do rozpočtu programu počas tohto časového rámca.

Zavraždený Deti Listy milióny Nevyplatené

Peniaze sú dodávané prostredníctvom poisťovacieho pracovný program a môže užívať ktorýkoľvek z rodičov, alebo zdieľaný obaja.

'Kanaďania platiť do tohto programu a je to tam byť pre vás, keď nemôžete pracovať.' Briefing materiál poskytovaný rodinám minister Jean Yves Duclos naznačuje úradníci precenil počet rodín, ktoré bude potrebovať program, pomocou čísel aplikácií je 'výrazne nižšia ako pôvodne predpokladalo. '

Vláda tiež obmedzuje platby v rámci programu, ktorý má do jedného roka po incidente.

Obete skupiny povedať, existuje celý rad dôvodov, kvôli nedostatku príjmu: rozsah programu je príliš úzky, s výnimkou rodiny s deťmi či staršie ako 18 rokov, ktorí sú zavraždení, napríklad, a ktorí by mohli využiť finančnú pomoc. O'Sullivan ukázal na kriminálne štatistiky, ktoré ukazujú niekoľko detí mladších ako 18 rokov sú zavraždení ročne.

The trojročného programu, zriadený predchádzajúcej konzervatívnej vlády, poskytuje 350 $ za týždeň, pred zdanením, po dobu až 35 týždňov, aby rodičia s deťmi vo veku do 18 rokov, ktorí boli zabití alebo sú nezvestné ako dôsledok trestný čin v Kanade.

'Kanaďania platiť do tohto programu a je to tam byť pre vás, keď nemôžete pracovať a určite viktimizácie je jeden z dôvodov a okolností, ktoré nemusia byť schopný pracovať,' povedal O'Sullivan v stredu.

Mládež Canada Goose Expedition Parka Karafiát Lacný

Obete trestnej činnosti ombudsmana Sue O'Sullivan plánuje vykonať systémové revíziu programu, ktorý má zistiť, prečo sú peniaze nebude rodiny, ktoré by mohli využívať finančnú pomoc po tom, čo do činenia s tragédiou.

Vláda odhaduje, že je potrebné, aby rozpočet 10 miliónov $ ročne na program.

Zabitie údaje z Kanady štatistík vyplýva, že v rokoch 2010 až 2014 priemerne 51 detí bolo obeťou vraždy každého roka o deväť percent všetkých vrážd v Kanade počas tejto doby. Najvyššia miery boli zistené u Kanaďanov vo veku 18 až 24, nasledovaný tými vo veku 25-34.

dokladov, získané The Canadian Press v rámci prístupu k informáciám zákona, sú zobrazené úradníci preskúmanie koľko rozpočet pre tento program.

'Napríklad trvať jeden rok bezprostredne, možno, a potom mať viac času, kedy príde súd,' povedal Illingworth. 'Niekedy súd môže byť (tri až päť) rokov po zabití.'

Rodiny minister Jean Yves Duclos hovorí v Dolnej snemovni vo februári. (Foto: The Canadian Press)

Heidi Illingworth, výkonný riaditeľ Resource Centre kanadského pre obete trestných činov, povedal oprávnené rodiny by mali byť schopné prijímať platby cez dva roky a ak je to potrebné rozbiť splátkový kalendár.

OTTAWA milióny dolárov v hotovosti federálnej vyčlenené pre rodičov chýbajúcich či zavraždených detí išli nevyčerpanej jasné znamenie, že program je potrebuje opravu, Mládež Canada Goose Expedition Parka Karafiát Lacný hovorí, že federálna ombudsman pre obete trestných činov.