Namiesto toho som začal jesť veľké množstvo ovocia a zeleniny. Viem, že je ťažké pre mnoho ľudí robiť, ale vždy som miloval ovocia a zeleniny. Len som si neuvedomil som sa jesť Muži Canada Goose Banff Parka Opálenie Cena príliš málo z nich. Po ceste budem diskutovať o tom, ako som sa udržať ovocia a zeleniny zaujímavé.

kalórie hustota uhorky, ďalšie obľúbené jedlo, je samotná 0,1. V podstate môžete jesť 57,5 ​​uhorky pred dosiahnutím celkový počet kalórií 1,5 uncí horkej čokolády. To je veľa uhorky; môžete hádať, ktorá ma necháva pocit, plnšie.

My Diet Plan Nechcem Be Hustý O kalórií

Takže tu bola moja odhalenie: som mohol jesť veľa potravín s nízkym kalórií Hustota ale len veľmi málo jedla, ktoré má vysoký obsah kalórií hustoty. Zdá sa, že tak zrejmé teraz, ale bol som celkom prekvapený, hustoty niektorých potravinách. Po ceste budem písať tabuľku niektorých bežných potravín a ich úrovňou sýtosti, aby vám predstavu o tom, ako som urobil mojej voľby.

Niet divu, že som nemohol vykonávať váhu off. Aj keď som sa jesť veľa ovocia a zeleniny, stále jedol len toľko mäsa a cookies, aby ma tlačiť do kategórie mierne obézny. Výrub na kalórie husté jedlo rýchlo vzal libier off.

Ale rezanie veľkosti porcií, jednoducho nefunguje dobre. Tu je citát z Okinawa Diéta plán:

Väčšina z princípov som sledoval sú založené na Okinawa Diet Plan. Aj keď tieto metódy pracoval dobre pre mňa, prosím, pred začatím akejkoľvek chudnutie plánu navštíviť lekára. Aj vysvetliť viac o diéty tu.

Vedel som, že som potreboval schudnúť, ale väčšina z diétnych úprav som urobil nepomohlo. Takže to bol úplný nemé šťastie, že niekto hodil kópiu na hromadu voľných darčeky, kde pracujem. Zdvihol som ho a dal ho do mojej hromadu kníh, ktoré som nikdy žiadny čas na čítanie. Len som začať čítanie. Samostatnou kapitolou tu a tam kapitolou. Nakoniec vstrebáva Aj väčšina konceptov v knihe, aj keď k dnešnému dňu Ani som sa pozrel na receptoch.

Ale hlúposť môjho mantry prišlo jasné po narodení môjho syna Setha pred dvoma rokmi. V skutočnosti, som si beží po dobu niekoľkých mesiacov, ale požiare v Angeles National Forest, obrovský projekt v práci a opakované záchvaty Seth dodaný chrípka prerušil moje pravidelné cvičenie rutiny. Pomaly som sa posunul nahor o 10 libier navyše k 10 libier už som bol s nadváhou.

Pre mnoho ľudí, diéty znamená jesť veci, ako je mäso a zemiaková kaša, hovädzie lasagne alebo špagety so syrom v malých dávkach microwaved, a pokúšať sa obmedziť každom jedle, aby niekoľko sto kalórií alebo menej. Ale (tieto jedlá) majú obvykle kalorickú hustotu 2,0 alebo vyšší. jesť je vám nastaví pevne na middleweight území. Kde chcete byť v s featherweights a Ľahké jedál s kalorickou hustotou menšou ako 1,5.

Pre väčšinu svojho dospelého života som žil mantra: 'Keby som priberanie na váhe, je to preto, že som nevykonáva dosť.' To bolo v poriadku a dandy, keď som bol na bicykli 100 200 míľ týždenne v mojich 20s. Alebo dokonca beží 20 míľ týždenne v mojich 30s.

Pri 5 nohy, 10 palcov, mnoho Američanov by mohol namietnuť, že váži 198 libier nie je tá najhoršia vec na svete. Ale pre mňa to bolo úplné peklo. Často som sa cítil dych a doslova som cítil nesvoj po väčšinu dňa. Mohol by som bežať len zlomok najazdených kilometrov som bol zvyknutý.

Takže moja čokoláda je silný na 5,75, zatiaľ čo uhorky sú bezvýznamné. V prípade, že ste boli zvedaví, červené mäso a chlieb sú obaja na rovnakej úrovni ľúto Atkins ako stredná váhy. Ťažké váhy zahŕňajú väčšinu syry, oleje, sušienky, zemiakové lupienky a orechy. Featherweights patrí špargľa, paradajky, grapefruit, mnoho polievky a hrozno.

som okamžite zmenil svoj jedálniček vylúčiť všetky Heavyweights okrem dvoch: čokoládu a orechy. Ale skôr ako jesť kompletnú porciu čokolády, beriem asi päť dní na dokončenie jednej unce 3 bar. To nie je moc naraz, ale ľudia, ktorí milujú vysoko kvalitnej horkej čokolády vedia, že jedno malé uhryznutie je uspokojujúce.

rozhodol som sa jesť matice na príležitosti na zvýšenie mojej hladín proteínov, pretože som plánoval na znižovanie cestu späť na červené mäso. Dostanem viac do toho v ďalších pracovných miest.

Kalorický Hustota sa vypočíta ako podiel počtu kalórií v jednej porcii, ktoré slúžia hmotnosť v gramoch. Vezmite jeden z mojich obľúbených jedál, tmavej čokolády, ako príklad. Jedna porcia má 230 kalórií a váži 40 gramov. Takže 230/40 rovná kalórií Hustota 5,75.

Muži Canada Goose Banff Parka Opálenie Cena

Ale ten, ktorý som stále vracal k bolo toto: '. Making kalorická hustota pracovať pre vás' Táto kapitola, viac ako ktorákoľvek iná, za predpokladu, že kľúčom k chudnutiu. A to overené moje presvedčenie, že niečo nie je s potravné pyramídy zle, a to robilo Atkins Diet Plan vyzerať úplne stupídny.

som úplne obmedzená všetky ďalšie nezdravé jedlo, ktoré je myslená ťažkej váhe a mnoho strednej váhy. Žiadne triesky, žiadne cookies a steaky sú teraz vyhradené pre zvláštne príležitosti.