mnoho spôsobov, ako Kanaďania nastaviť štandard pre všetkých z nás, Jacobson mi to povedal.

nemecký Maj. Gen. Muži Canada Goose Borden Bomber čerň Zľava Carsten Jacobson mi povedal, ako zapôsobilo on bol s kanadskými vojakmi, ich výcviku a veliteľov.

Mal by byť chválený. Ten, kto tu dnes dostane odo mňa.

V nadchádzajúcich rokoch, čo je potrebné urobiť Kanadská kozmická agentúra je nadviazať na všetky dobré vôli a slávu, ktorá prišla od veliteľa Chris Hadfield šesť mesiacov na Medzinárodnej vesmírnej stanici.

On a jeho manželka Leslie aj naďalej intenzívne podieľa na podpore rodín vojakov, ktorí sú v núdzi.

Videl som ich prácu v tejto prvej ruky. Súcit je dobré slovo použiť na ich popise.

Vo svojej dobe ako číslo jedna a číslo dva vo vojenskej hierarchie viedol mnoho ťažkých operácií v Afganistane a tiež mal pomôcť konzoly 158 rodinám v ich straty.

agentúra potrebuje na to, čo Hadfield urobil pri vytváraní oblasti vedy a priestorové úrovne očí pre priemerné Kanaďanmi a najmä detí.

Muži Canada Goose Borden Bomber čerň Zľava

Nikto nebude pracovať tvrdšie a nikto nerozumie zložitostiam, ako ľudia kliešť lepšie ako bývalej vojnovej časové vojenskej šéfa.

to veľkú zodpovednosť a Winnipeg narodený bojovník bol zaťažený veľkým množstvom ktorý vo svojich 30 rokov v kanadských ozbrojených síl.

Pete Fisher mi hovorí, že je celkom istý, že všeobecne známy ako Uncle Wally bol u väčšiny z nich.

CSA musí byť nápad miesto, to musí byť miesto, ktoré si myslia, že veľký a siahne po vyššom ako hviezdy.

Urobil to s triedou a rešpektom.

Nebolo vyšší možný kompliment pre Natynczyk.

Trochu predavač v tejto práci vyhrali nebolí. Kanaďania potrebujú k prijatiu tejto agentúry a pochopiť a podporovať svoje úlohy a úspechy.

Viem, že keď som bol v Afganistane v roku 2011 som počul od vojenských ľudí z celého rozhovoru NATO rešpektovaní mali pre Walta a Rick Hillier sa pred ním taky.

Natynczyk správnu voľbu viesť Kanadská kozmická agentúra

drobná kritiky na neho berú vojenského letu cez vianočné dovolenku v Karibiku, aby sa vrátil na repatriáciu obradu bolo práve to malicherné. Spôsob, akým to naozaj išlo bolo Uncle Walt bol pád jeho rodinnú dovolenku, aby sa vrátil do Trentone pre truchlícím rodinám novo padlých.

To bolo v piatok oznámil, že generál vo výslužbe Waltera Natynczyk, ktorý bol Canada šéf obrany vlani až do minulého roka, prevezme ako prezident kanadskej vesmírnej agentúry v auguste.