Muži Canada Goose Foxe Bomber Vojnové Loďstvo Lacný

'Táto správa je zničujúci pre každého z nás. V mene Carleton University v personálu, schopnosť a študentov, by som chcel rozšíriť svoje úprimnú sústrasť rodinám všetkých troch obetí a dúfať a modliť sa za obnovu ďalších dvoch zúčastnených osôb '.

smúti pád obete

'Bol som zarmútený sa naučiť tento ráno tragickej nehode vozidla, ktorá sa životy troch členov našej univerzitnej verejnosti,' povedal Mahmúd.

Mark MacDonald 20 ročný vodič auta zomrel na mieste, rovnako ako 19 rokov cestujúci, Brianne Deschamps a Vanessa Crawford. Ďalších 19 ročná žena bola prepustená z nemocnice.

V vyhlásení zverejnené Muži Canada Goose Foxe Bomber Vojnové Loďstvo Lacný na internetových stránkach Carleton University je prezident Mahmoud Samy povedal, že požiadal, aby vlajky na akademickej pôde byť znížený na pol žrde.

Jedným z ďalších obetí, Ben Gardiner, je v nemocnici s kritickými zraneniami. To je druhýkrát Gardiner bol cestujúci vo smrteľnej autonehode. Prvá sa stalo, keď Gardiner bol študentom na Arnprior okresného vysokej školy, západne od Ottawy. Jeho priateľ zomrel v tej nehode na Halloween z roku 2003.

OC Transpo Autobus išiel na sever na Riverside Drive a SUV cestoval na západ na Heron Road, kedy došlo k havárii.

Traja študenti z Carleton University v Ottawe boli zabití pri celonočnom zrážke s mestský autobus a policajné povedať alkoholu môže byť faktorom.

vodič autobusu, ktorý sa liečil na scéne pre drobné zranenia, povedal vyšetrovateľom, že má zelenú, keď zamieril cez túto križovatku.

'Veríme, že alkohol bol faktor v tejto kolízii, ale je to stále ešte musí byť definitívne určí vyšetrovateľov,' Ottawa policajnej službe Konšt. Alain Boucher povedal CTV Newsnet v stredu.

Boucher uviedol, že tri boli zabití vyhlásený za mŕtveho na mieste činu.

Potom, čo sa zrazil s SUV autobus hnalo do semaforu. Vzhľadom k tomu, semafor bola zničená, budú výskumníci schopní určiť, ktorý mal prednosť v jazde v okamihu nárazu.